листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Анализа на неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01.-31.03.2018:


Анализа на фин.извештаи_Стопанска банка АД Скопје_01.01.-31.03.2018.pdf

Објавено на: 14.05.2018 15:16:07
Документ БР.: DOC_10191-240/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации