листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци - Copy.xls

Објавено на: 14.05.2018 13:56:42
Документ БР.: DOC_12294-78/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.