листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Aнгрпромет АД


3 Месечно известување - Aнгрпромет АД - 2018.xls

Објавено на: 14.05.2018 14:13:43
Документ БР.: DOC_12294-79/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.