листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Nerevidirani finansiski izvestaai za period od 01.01.2018do 31.03.2018 i obrazlozenie


Obrazlozenie 31.3.18.doc

Објавено на: 14.05.2018 14:46:51
Документ БР.: DOC_10191-238/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации