листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

revidiran fimnansiski izvestaj


revizorski izvestaj i odluka.pdf

Објавено на: 14.05.2018 15:05:19
Документ БР.: DOC_12304-25/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи