листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03-2018год.


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 14.05.2018 15:55:42
Документ БР.: DOC_12294-85/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.