листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неконсолидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2018 - Топлификација АД


Топлификација АД Скопје - Неконсолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2018.xlsx

Објавено на: 14.05.2018 15:56:10
Документ БР.: DOC_12294-86/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.