листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука донесена на Собрание на акционери 15.05.2018 година


T6 Odluka za otkup na akcii.jpg

Објавено на: 15.05.2018 15:30:18
Документ БР.: DOC_12291-20/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции