листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани ФИ за 2018 година


Т1-2 Ревидирани ФИ за 2017 година.pdf

Објавено на: 15.05.2018 15:32:12
Документ БР.: DOC_12304-27/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи