листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на друштвото во 2017 година


Т1-3 Годишен Извештај за работењето на друштвото 2017.pdf

Објавено на: 15.05.2018 15:32:33
Документ БР.: DOC_10191-252/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации