листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран биланс на успех 01.01 - 31.03.2018 на АУТОМАКЕДОНИЈА АД СКОПЈЕ


3M poedinecen 01.01-31.03.2018.xls

Објавено на: 15.05.2018 15:37:03
Документ БР.: DOC_12294-105/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.