листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран Консолидиран БУ 01.01.-31.03.2018 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 16.05.2018 14:14:20
Документ БР.: DOC_12294-110/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.