листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука донесена на Собрание на акционери, одржано на 30.05.2018 година


II-9 Odluka za otugjuvanje na sopstvenite akcii.pdf

Објавено на: 30.05.2018 15:30:00
Документ БР.: DOC_12291-22/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции