листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ODLUKI OD SOBRANIE 30.05.2018


ODLUKI SOBRANIE maj 2018.docx

Објавено на: 31.05.2018 09:05:14
Документ БР.: DOC_12283-62/2018
Урнек: Други одлуки од собрание