листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка за 2017 година


Odluka-za-dobivka-2018.doc

Објавено на: 31.05.2018 09:18:27
Документ БР.: DOC_12287-23/2018
Урнек: Распределба на добивка