листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за стекнување на сопствени акции со откуп


Одлука за стекнување на сопствени акции со откуп 2017.doc

Објавено на: 31.05.2018 09:20:29
Документ БР.: DOC_12291-23/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции