листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка 31.05.2018


Одлука за распределба на добивката 31.05.2018.pdf

Објавено на: 01.06.2018 09:46:05
Документ БР.: DOC_12287-24/2018
Урнек: Распределба на добивка