листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за Фабрика Карпош АД Скопје за годишна сметка  2017 година


Revizorski izvestaj za 2017.pdf
revizorski izvestaj dodatok godisna smetka 2017.pdf

Објавено на: 01.06.2018 15:03:17
Документ БР.: DOC_12304-58/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи