листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


Ревидирани Финансиски извештаи на ОИЛКО за 2017 година.pdf

Објавено на: 04.06.2018 08:25:03
Документ БР.: DOC_12304-59/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи