листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од акционерско собрание.


odluki od sobranie za 2017.pdf
odluki od sobranie za 2017 dobivka.pdf

Објавено на: 04.06.2018 09:32:54
Документ БР.: DOC_12283-72/2018
Урнек: Други одлуки од собрание