листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки и комплетен материјал за Собранието на акционери на Аутомакедонија АД Скопје - 29.06.2018


Предлог - одлуки за собрание на акционери АМ АД.pdf
Материјал за Собрание на акционери - 29.06.2018.pdf

Објавено на: 04.06.2018 13:41:32
Документ БР.: DOC_13285-71/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери