листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

GODISEN IZVESTAJ OD UPRAVEN ODBOR

za 2017 god


GODISEN IZVESTAJ U.O. 2017.docx

Објавено на: 05.06.2018 13:25:40
Документ БР.: DOC_12304-63/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи