листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација го објавуваме Годишниоте извештаи за работењето на ДИМКО МИТРЕВ  а.д Велес за период од 01.01 до 31.12.2017 година


GOD. IZV. 2017. god..pdf

Објавено на: 05.06.2018 13:35:31
Документ БР.: DOC_10191-295/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации