листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

GODISEN IZVESTAJ OD UPRAVEN ODBOR ZA 2017 god


GODISEN IZVESTAJ U.O. 2017.docx

Објавено на: 05.06.2018 14:55:37
Документ БР.: DOC_12283-73/2018
Урнек: Други одлуки од собрание