листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

IZVESTAJ OD NADZORNIOT ODBOR ZA RABOTENJETO

NA DRUSTVOTO po ZTD za 2017 god


IZVESTAJ SOG ZTD 2017.docx

Објавено на: 05.06.2018 14:56:04
Документ БР.: DOC_12283-74/2018
Урнек: Други одлуки од собрание