листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на Акционери одржана на 26.06.2018


Одлуки од Собрание на акционери одржано на 26.06.2018.pdf

Објавено на: 28.06.2018 15:55:52
Документ БР.: DOC_12283-112/2018
Урнек: Други одлуки од собрание