листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај 2017


RI Agroplod AD 2017 za CRM.pdf

Објавено на: 29.06.2018 15:53:41
Документ БР.: DOC_12304-99/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи