листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештаи за 2017 година


Konecni revidirani konsolidirani izvestai Automakedonija 2017 so odluka.pdf
Konecni revidirani posebni izvestai Automakedonija 2017 so odluka.pdf

Објавено на: 03.07.2018 08:02:34
Документ БР.: DOC_12304-101/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи