листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Откуп на сопствени акции


Известување за извршен откуп на сопствени акции.docx

Објавено на: 05.07.2018 13:15:05
Документ БР.: DOC_12291-33/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции