листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

PELISTERKA-REVIDIRANI FINANSISKI IZVESTAI 2017


Pelisterka 2017 revidirana so odluka.pdf

Објавено на: 06.07.2018 08:30:57
Документ БР.: DOC_12304-102/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи