листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Најнова состојба во органи на управување на Аутомакедонија АД Скопје


Органи на управување АМ АД - најнова состојба.pdf

Објавено на: 13.07.2018 13:30:47
Документ БР.: DOC_12285-45/2018
Урнек: Измени во органи на управување