листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација ja објавуваме 

Одлуката за избор на нов член на Одбор на директори 


Odluka za izbor na nov clen na Odbor na direktori.pdf

Објавено на: 20.07.2018 09:01:34
Документ БР.: DOC_12285-46/2018
Урнек: Измени во органи на управување