листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за Тетекс АД за период 01.01. до 30.06.2018


6-mesecni Izvestuvanja za period do 30.06.2018.xlsx

Објавено на: 30.07.2018 13:32:07
Документ БР.: DOC_26441-15/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.