листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2018


01.01-30.06.2018.xls

Објавено на: 31.07.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-17/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.