листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи


Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.xls

Објавено на: 01.08.2018 08:11:54
Документ БР.: DOC_26441-24/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.