листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2018 до 30.06.2018 година.

 

НЛБ Банка АД Скопје


Банки - НЛБ Банка АД СКопје 30.06.2018.xls

Објавено на: 01.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-26/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.