листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

БИМ А.Д. Свети Николе го објавува Образложението за остварените резултати од работењето за период јануари -јуни 2018 год.


Образложение за остварените резултати јануари-јуни 2018 год..docx

Објавено на: 15.08.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_10191-373/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации