листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИМ А.Д. Свети Николе ги објавува Неревидираните финансиски извештаи за периодот  од 01.01. - 30.06.2018 год.


30.06.2018 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 15.08.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_26441-50/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.