листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава VI, член 40, од Правилата за котација, Жито Лукс АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за период 01/01/18 - 30/06/18:

 


6 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци.xlsx

Објавено на: 15.08.2018 14:05:55
Документ БР.: DOC_26441-52/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.