листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи УСЈЕ 01.01-30.06.2018


Месечнo консолидирано известување 2018 - УСЈЕ - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 15.08.2018 15:43:34
Документ БР.: DOC_26441-54/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.