листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2018 година


6 месечни известувања-трговски друштва-природа на трошоци 2018.xls

Објавено на: 16.08.2018 13:22:23
Документ БР.: DOC_26441-59/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.