листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ги објавуваме неревидираните финансиски извештаи за периодот 01.01. - 30.06.2018 година


6 Mesecno izvestuvanje jan-jun 2018.xls

Објавено на: 17.08.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-65/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.