листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки за Собрание 10.09.2018


SOBRANIE 10.09.2018 MATERIJAL.pdf

Објавено на: 23.08.2018 09:53:42
Документ БР.: DOC_13285-91/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери