листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран финансиски известај 01.01.-30.06.2018 година


Nerevidiran konsolidiran finansiski izvestaj 01.01-30.06.2018 godina.xlsx

Објавено на: 24.08.2018 15:14:14
Документ БР.: DOC_26441-87/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.