листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение до берза консолидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2018 година


Obrazlozenie do berza konsolidirani finansiski izvestai 01.01.-30.06.2018.pdf

Објавено на: 24.08.2018 15:27:45
Документ БР.: DOC_10191-396/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации