листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

finansiski izvestaj za period od 01.01.2018 do 30.06.2018


Finansiski izve(taj od 01.01 do 30.06.2018.xls

Објавено на: 29.08.2018 08:20:12
Документ БР.: DOC_26441-89/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.