листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на Стопанска банка а.д. Битола

 


Јавен повик за Собрание на акционери.pdf

Објавено на: 31.08.2018 09:07:12
Документ БР.: DOC_10109-125/2018
Урнек: Јавен повик за собрание