листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01 - 30.06.2018 година


6 Месечни известувања- poedinecen 01.01.2018-30.06.2018.xls

Објавено на: 31.08.2018 16:15:07
Документ БР.: DOC_26441-121/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.