листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон објавените неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.06.2018 година


Образложение за поединечните неревидирани извештаи.pdf

Објавено на: 31.08.2018 16:31:57
Документ БР.: DOC_10191-428/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации