листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за периодот 01.01-30.06.2018 година


6 Месечни известувања- konsolidiran 01.01.2018-30.06.2018.xls

Објавено на: 03.09.2018 08:35:32
Документ БР.: DOC_26441-122/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.